Feladatok:

  • Közreműködés villamosipari energiahatékonysági projektek szakértői, előkészítői, projektmenedzseri munkáiban
  • Elnyert transzformátor csere, transzformátorház felújítás, elektromos autó töltő kiépítés LED-es világításkorszerűsítés és egyéb villamos vállalkozási munkák műszaki felügyelete fővállalkozói szinten
  • Műszaki koncepciók és megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • Árajánlatok bekérése kivitelezői partnerektől
  • Megtérülési számítások készítése
  • Kivitelezői tervek, költségvetések ellenőrzése, jóváhagyása
  • Kivitelezés alatti költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beruházóval, kivitelező alvállalkozóval
  • Helyszíni műszaki ellenőrzés az ország egész területén
  • Villamos energia lekötés optimalizációs számítások készítése és DSO ügyintézése
  • Villamos energia tarifamódosítások DSO ügyintézése
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése
  • Értékesítési terület műszaki támogatása

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokat jelentő, izgalmas projekteket
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat

Nálunk a helyed, ha rendelkezel…

  • Szakirányú felsőfokú (villamosmérnök) végzettséggel
  • Felelős műszaki vezetői kompetenciával és hasonló pozícióban szerzett 7 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Kivitelezői tervek költségvetések ellenőrzésében szerzett tapasztalattal
  • Megtérülési számítások elkészítésében szerzett tapasztalattal
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Előnyt jelent, ha…

  • Iparági tapasztalattal rendelkezel

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a bérigény megjelölésével az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!