Ha a projektmenedzsment módszertanok és eszköztárak a kisujjadban vannak, több tucat fejlesztési projekt teljeskörű lebonyolítása van a hátad mögött, és érzed magadban a lendületet, tarts velünk egy másfél éves, rendkívül izgalmas, kihívásokkal teli útra, ahol projektmenedzserként változatos, szerteágazó, több párhuzamosan futó fejlesztés önálló irányítása és koordinálása lesz a feladatod.

Milyen feladataid lesznek?

  • aktív részvétel a vállalat IT keretrendszerének alakításában, működtetésében
  • új és folyamatban lévő fejlesztések összefogása, harmonizálása, priorizálása
  • háttérrendszerek fejlesztéseinek koordinálása, megvalósítása dedikált projektek mentén – BA és PV szerepkörben egyaránt
  • kiemelt, stratégiai projektek vezetése
  • költségek tervezése, nyomon követése
  • kapcsolattartás, szoros együttműködés a support partnerekkel
  • partneri szerződések menedzselése, karbantartása
  • számlázási audit támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséged lesz ezekre a képességekre, készségekre is:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat fejlesztési területen (üzleti oldalon)
  • gyakorlat projektek teljeskörű lebonyolításában (több érintett partner bevonásával)
  • üzleti elemzői tapasztalat (nagyvállalati környezetben)
  • projektmanagement módszertan ismeretek
  • MS Office és MS Project felhasználói szintű ismerete

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekel:

  • vezetői attitűd
  • kitűnő kommunikációs készség
  • motiváló erő
  • proaktív, önálló feladattervezés és szervezés
  • racionális, strukturált gondolkodásmód
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • erős konfliktuskezelési és probléma megoldó képesség
  • alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektorral
  • egyedi tudásra tehetsz szert
  • nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkakör
  • komplex feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • 1,5 éves határozott időre szóló munkaviszony
  • stabil, versenyképes jövedelem és ösztönző rendszer
  • modern munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés
  • céges telefon, laptop
  • dinamikus, összetartó, jó hangulatú csapat

Előnyt jelent

  • SAP IS-U felhasználói szintű ismeret
  • tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • tesztmenedzsment és JIRA felhasználói gyakorlat
  • IT érdeklődés/tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!