Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • A kiemelt és KKV ügyfélszolgálati csapatok erőforrásainak felhasználásával komplex és professzionális ügyviteli háttértámogatás nyújtása, az ügyfélszolgálat hatékony működésének biztosítása, az ügyfelek igényeinek, problémáinak hatékony és magas minőséget képviselő kezelése
  • Teljes körű ügyfélszolgálati folyamatmenedzsment, az operáció folyamatos fejlesztése a maximális ügyfél elégedettség érdekében
  • Ügyfélkiszolgálás háttérfolyamatainak folyamatos felülvizsgálata és irányítása
  • Ügyfélkiszolgálás mennyiségi és minőségi indikátorainak folyamatos felülvizsgálata, elemzése, értékelése
  • Ügyfél megkeresésekhez kapcsolódó elosztói kapcsolattartást igénylő folyamatok vonatkozó feladatainak ellátása
  • Online ügyfélszolgálati képesség kiépítése, folyamatos fejlesztése, üzemeltetése, együttműködésben az ebben érintett területekkel
  • Ügyfélszolgálati tevékenységhez kapcsolódó státusz riportok, továbbá eszkalációs folyamatok működtetése
  • Ügyfélmegkeresések trendelemzése, folyamatos visszajelzési metódusok kialakítása és működtetése a folyamatgazda szervezetek részére
  • Részvétel a Back Office igazgatóság ügyfélkiszolgálást érintő projektjeiben, szakmai projektvezetés, működésfejlesztési javaslatok kidolgozása

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha rendelkezel:

  • felsőfokú végzettséggel
  • új és összetett ismeretek megszerzésére való nyitottsággal
  • kitűnő kommunikációs készségekkel
  • jó tervező és szervező készséggel
  • legalább 5 éves, releváns szakmai és vezetői tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • jó stressztűrő képességgel
  • pontos, precíz munkavégzés jellemez

Előnyt jelent:

  • Energiaiparban szerzett tapasztalat és szaktudás
  • Középfokú társalgási és/vagy üzleti angol nyelvtudás

CSATLAKOZNÁL AZ E2 CSAPATÁHOZ?

Ha úgy érzed Téged keresünk, ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésed!