Ha tudsz és szeretsz értékesíteni, erős a kommunikációs és meggyőző képességed, dinamikus, célorientált és hatékony vagy, valamint szeretsz egy összetartó csapat tagjaként dolgozni, itt a helyed nálunk!

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Meglévő termékeinket fogod értékesíteni a már meglévő ügyfeleinknek
  • Új ügyfelek akvirálása is elsődleges feladatod lesz
  • Dedikált tanácsadóként önállóan fogod kezelni az ügyfélkörödet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (alapbér + jutalék), cafeteria és egyéb juttatások
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • egy olyan csapat, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • inspiráló, modern irodai környezet
  • prémium kategóriás informatikai eszközök
  • csapatépítő rendezvények

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • gyakorlatias sales tulajdonságokkal
  • ügyfélorientált szemléletmóddal
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel
  • érettségi bizonyítvánnyal
  • legalább 1 éves értékesítési tapasztalattal
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismeretével (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.)
  • problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való részvételi képességgel
  • motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés jellemez

Előnyt jelent, ha

  • értékesítettél már vállalatoknak
  • otthon vagy a telefonos kommunikációban
  • energiaiparban szereztél szakmai tapasztalatokat
  • felsőfokú végzettséged is van

Munkavégzés helye:

A vállalat Szeged, Római körúti irodája.

Csatlakoznál az E2 csapatához?

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!