Milyen feladataid lesznek?

  • Számlázási feladatok napi szintű végrehajtása
  • Részvétel a tömeges számlakiállítási folyamat lebonyolításában, az ehhez kapcsolódó hibalisták kezelésében
  • Egyedi ügyfélkörhöz kötődő számlázási feladatok elvégzése
  • Részvétel az ügyfelek törzsadatainak és szerződéses kondíciónak számlázó rendszerben történő rögzítésében és módosításában
  • Számlázási területhez kapcsolódó reklamációk kezelése
  • Részvétel a számlázási rendszert érintő fejlesztési és tesztelési feladatokban
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás, egyeztetés

Nálunk a helyed, ha…

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és minimum 3-5 éves számlázási területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Felhasználói szinten ismered az SAP IS-U modulját, vagy egyéb nagyvállalati számlázási rendszert
  • Excel, Word, Outlook, internet használatban járatos vagy
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Amit kínálunk:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektor háttértámogatási folyamataival
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz

Előnyt jelent

  • Iparági tapasztalattal rendelkezel
  • SAP-ban szerzett számlázási tapasztalat

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!