Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Földgáz és villamosenergia szerződési folyamatok nyomon követése, értékesítési tervek teljesülésének ellenőrzése, folyamatos visszajelzés a Sales területek felé
  • Értékesítési eredményességi mutatók nyomon követése, ezekkel kapcsolatos elemzések készítése
  • Értékesítés tervezési, várhatózási tevékenységek támogatása
  • Vezetői, döntés előkészítő és adatszolgáltatási riportok készítése
  • Alapul fekvő adatbázisok kezelése, felépítése, napi karbantartása és menedzsmentje
  • Adatkonzisztencia ellenőrzés, eltérés elemzések készítése, javítási folyamat kezdeményezése
  • Üzleti modellezés, értékesítési kampány modellezés
  • Automatizálás elősegítése, adatbázis célmegoldások fejlesztése, proaktív javaslattétel a hatékonyságának növelésére
  • Folyamatos egyeztetés a társterületekkel, projektmenedzsment jellegű feladatok

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Nem utolsó sorban modern irodai környezetben dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha rendelkezel:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel, pénzügyi vagy gazdasági szakon
  • erős elemző és lényeglátó készséggel, üzleti szemléletmóddal
  • proaktív, önálló munkavégzés jellemez
  • új és összetett ismeretek megszerzésére való nyitottsággal
  • jó kommunikációs készségekkel
  • legalább 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalattal
  • MS Excel magas szintű ismeretével
  • VBA programozási gyakorlattal
  • PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások magas szintű ismeretével
  • pontos, precíz munkavégzés jellemez

Előnyt jelent:

  • Adatbázisok, adatbázis kezelés ismerete
  • Programozási ismeretek (elsősorban VBA, Python)
  • Magas szintű SQL ismeretek
  • Energiaiparban szerezett tapasztalat és szaktudás
  • SAP (különösen IS-U) ismeret
  • Középfokú társalgási és/vagy üzleti angol nyelvtudás

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!