Projektmenedzser munkatársat keresünk:

Amit nyújtunk:

  • stabil, versenyképes jövedelem és ösztönző rendszer
  • kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • céges telefon, laptop
  • nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkakör
  • komplex feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, összetartó, jó hangulatú csapat
  • 2 éves határozott időre szóló munkaviszony

Főbb feladatok, felelősségek ebben a pozícióban:

  • aktív részvétel a vállalat IT keretrendszerének alakításában, működtetésében
  • IT fejlesztési igények összefogása, harmonizálása, priorizálása
  • vállalati háttérrendszerek fejlesztéseinek koordinálása, megvalósítása dedikált projektek mentén – BA és PV szerepkörben egyaránt
  • IT költségek tervezése, nyomon követése
  • vállalati, kiemelt projektek menedzselése
  • kapcsolattartás, együttműködés a support partnerekkel
  • partneri szerződések menedzselése, karbantartása
  • számlázási audit támogatása

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat (IT fejlesztési területen)
  • gyakorlat projektek teljeskörű lebonyolításában (több érintett partner bevonásával)
  • üzleti elemzői tapasztalat (nagyvállalati környezetben)
  • projekt management módszertan ismeretek
  • MS Office és MS Project felhasználói szintű ismerete

A munkakör betöltéséhez szükséged lesz ezekre a képességekre, készségekre is:

  • vezetői attitűd
  • kitűnő kommunikációs készség
  • motiváló erő
  • önálló feladattervezés és szervezés
  • racionális, strukturált gondolkodásmód
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • konfliktuskezelési képesség
  • probléma megoldó képesség
  • alkalmazkodó képesség

Előnyt jelentenek:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismeret, IT érdeklődés/tapasztalat
  • tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • JIRA felhasználói gyakorlat

A munkavégzés helye:

A vállalat Budapest, XI. kerületi központi irodája.

Csatlakoznál az E2 csapatához?

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen. Várjuk jelentkezésedet!