Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • A pénzügyi és beszámolási osztályvezető munkájának támogatása az alábbiakban való aktív közreműködéssel
  • Banki átutalások kezelése
  • Rövid-és középtávú cash-flow tervezés
  • Aktív közreműködés a havi zárási feladatokban, elhatárolás kalkulációk rendszeres elkészítése
  • Havi anyavállalati adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • Együttműködés a külső számviteli szolgáltatóval
  • Éves beszámolóhoz kapcsolódó adatok szolgáltatása, részvétel a beszámoló összeállításában, könyvvizsgálatban

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel pénzügy/számvitel szakon
  • mérlegképes könyvelői szakképesítéssel, vállalkozási szakirányon
  • könyvelés területén szerzett legalább 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalattal
  • számviteli és adózási ismeretekkel
  • MS Excel, PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások magas szintű ismeretével

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi, széleskörű tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz

 Előnyt jelent, ha…

  • Iparági tapasztalattal rendelkezel
  • IFRS tapasztalatod is van
  • középszintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!