Energetikai szolgáltatások értékesítésére keresünk mérnök-értékesítő munkatársat:

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Energetikai értékesítési és ügyfélmenedzsment tevékenységek ellátása
  • Energetikai ajánlatok, kalkulációk és szerződések elkészítése, szerződéskötési folyamatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az adott régióban lévő jelenlegi és új ügyfelekkel
  • Jelenleg meglévő ügyfelek megtartása és új ügyfelek akvirálása
  • Energetikai szoftverek készségszinten való használata
  • Gazdasági / műszaki elemzések készítése
  • Kapcsolódó jogi és szabályozási környezet naprakész ismerete, folyamatos nyomon követése
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása, energiahatékonysági projekt lehetőségek feltárása ügyfeleinknél
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki / energetikai véleményezése, előkészítése
  • Energiahatékonysági tanácsadás, projektek szakmai felügyelete
  • A futó projektekhez kapcsolódó adatok, információk begyűjtése, feldolgozása

Amit kínálunk

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi, széleskörű tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel
  • Energetikai/energiapiaci területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalattal
  • Aktív ügyfélkapcsolati rendszerrel nagyvállalati szegmensben az adott földrajzi területen
  • Ügyfélmenedzsmentben való jártassággal és ügyfélorientált szemléletmóddal
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel
  • Profitorientált, üzleti szemlélettel
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismeretével (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.)
  • Problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való részvételi képességgel
  • Aktív középszintű angol nyelvtudással
  • Magabiztos, határozott fellépéssel és üzleti megjelenéssel
  • Motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés jellemez
  • Budapesti vagy nyugat-magyarországi lakhellyel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

A munkavégzés helye

A vállalat Budapest, 11. kerületi irodája, valamint Dunántúl területe (M1-M6-M7 vonalon).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gazdasági végzettség megléte
  • Energiahatékonysági területen szerzett szakmai tapasztalat

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!