Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • behajtási tevékenységek operatív napi szintű elvégzése, felszólítási eljárások futtatása
  • kimenő és bejövő hívások kezelése
  • részletfizetési megállapodások elkészítése, rögzítése és nyomon követése
  • egyedi, illetve tömeges kezelésű felhasználók/ügyfelek kikapcsolásához kapcsolódó folyamatok működtetése és nyomon követése
  • behajtási tevékenységekhez kapcsolódó pénzügyi és számlázási feladatok egyeztetése és támogatása
  • hard collection feladatokban részt vevő külső és belső partnerekkel való napi, operatív együttműködés
  • részvétel az igazgatóság behajtási tevékenységet érintő projektjeiben
  • kockázatkezelési tevékenységek operatív napi szintű támogatása
  • kapcsolattarás, egyeztetés a társosztályokkal

Amit mi nyújtunk

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektor háttértámogatási folyamataival
  • egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • modern irodai környezetben dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha ...

  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és minimum 3-5 éves, kintlévőség kezelési területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Excel, Word, Outlook, internet használatban járatos vagy
  • szereted a precíz, pontos munkavégzést
  • megbízható a szabályok és határidők betartásában
  • jól kommunikálsz, jó az érdekérvényesítő képességed
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Előnyt jelent, ha ...

  • energiaiparban szerzett tapasztalattal és szaktudással rendelkezel
  • ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel
  • SAP tapasztalattal rendelkezel

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes  önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!