Milyen feladataid lesznek?

  • toborzási és kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel: hirdetések feladása, önéletrajzok kezelése, előszűrés, interjúk szervezése, önéletrajz adatbázis kezelése, jelentkezőkkel való kapcsolattartás
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • aktív közreműködés riportok, kimutatások, tájékoztatók készítésében
  • HR csapat munkájának hatékony támogatása
  • projekt jellegű feladatok ellátása

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, lendületes csapat
  • önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • szakmai támogatás
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat igazolása
  • modern irodai környezet
  • home office lehetősége

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív státuszú hallgatói jogviszony
  • szakirányú felsőfokú tanulmányok (HR vagy pszichológia) / tapasztalat / érdeklődés
  • hétfőtől péntekig heti 20-30 óra munkavégzés vállalása
  • precíz, pontos, alapos, megbízható munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Teams, Excel)
  • jó kommunikációs készség
  • jártasság közösségi média felületek kezelésében
  • hosszú távon a HR-ben gondolkodsz

CSATLAKOZNÁL AZ E2 CSAPATÁHOZ?

Ha úgy érzed Téged keresünk, ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésed!