Milyen feladataid lesznek?

  • szállítási, tárolási és elosztási kapacitások optimalizálásának érdekében adatbázisok nyilvántartása, napi szintű karbantartása
  • teljeskörű adatmenedzsment
  • informatikai fejlesztések támogatása
  • fogyasztási elemzések és előrejelzések készítése
  • operatív kapcsolat tartása az ügyfelek, partnerek és rendszerüzemeltetők egységeivel

Nálunk a helyed, ha…

  • rendelkezel közgazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettséggel
  • analitikus gondolkodásmód jellemez
  • profi szinten használod a MS Office (különösen Excel) alkalmazásokat
  • jó tervező és szervező készséged van
  • szereted a proaktív, önálló, precíz munkavégzést
  • nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektor háttértámogatási folyamataival
  • egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetben dolgozhatsz

Előnyt jelent

  • energiaiparágban szerzett tapasztalat és szaktudás
  • programozási nyelvek ismerete
  • angol nyelvtudás

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!