Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Energia kereskedelmi kontrolling havi és éves zárási feladatok, elhatárolás kalkulációk rendszeres elkészítése
  • Havi rendszeres margin, eredmény és költség elemzések elkészítése, terv/tény nyomon követése
  • Külső hatósági adatszolgáltatások készítése, ehhez kapcsolódó adminisztráció, adatok előállítása és szolgáltatása a külső szolgáltató felé
  • Részvétel a rendszeres forecast készítésében, szükséges adatok begyűjtése a társterületektől
  • Operációt támogató elemzések proaktív készítése, okok feltárása, javaslatok megtétele
  • Döntés előkészítő anyagok tervezetének elkészítése

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Nem utolsó sorban modern irodai környezetben dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha rendelkezel:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel, pénzügyi vagy gazdasági szakon
  • erős elemző és lényeglátó készséggel, üzleti szemléletmóddal
  • proaktív, önálló munkavégzés jellemez
  • új és összetett ismeretek megszerzésére való nyitottsággal
  • MS Excel magas szintű ismeretével
  • PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások magas szintű ismeretével
  • pontos, precíz munkavégzés jellemez

Előnyt jelent:

  • Magas szintű SQL ismeretek
  • Energiaiparban szerezett tapasztalat és szaktudás
  • SAP (különösen IS-U) ismeret
  • Programozási ismeretek (elsősorban VBA, Python)
  • Adatbázisok, adatbázis kezelés ismerete
  • Üzleti angol nyelvtudás

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a az alábbi felületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!