Akvizíciós területi értékesítő munkatársat keresünk Baranya-Fejér-Veszprém megyék területre.

Milyen feladataid lesznek?

  • a kijelölt földrajzi területen lévő új, potenciális ügyfelek felkutatása, folyamatos ügyfélkör bővítés meghatározott túraterv alapján
  • vállalat által meghatározott és elvárt területi célok teljesítése, területfejlesztés, akvizíció
  • gáz és áram termékek értékesítése, szerződéses feltételek tárgyalása, ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása, értékesítés
  • a termékhez és a szerződéshez kapcsolódó kalkulációk elvégzése
  • szerződéskötés, ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, az ügyfél látogatásokból származó információk rögzítése a vállalati értékesítés támogatási rendszerben
  • a kitűzött értékesítési tervszámok folyamatos követése, riport készítés
  • piaci információk folyamatos gyűjtése és rendszerezése a megfelelő csatornák felé, a versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Nálunk a helyed, ha…

  • 2-4 év B2B területen szerzett értékesítő tapasztalattal rendelkezel
  • legalább középfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled
  • magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • kiváló tárgyalási készséged van
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód jellemez

Előnyt jelent, ha…

  • iparági tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • versenyképes fizetési csomagot, 13. havi bért, magas összegű cafetériát
  • munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket
  • rugalmas munkaidőt home-office lehetőséggel
  • szakmai tréningeken való részvételt
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi feületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!