Akvizíciós területi értékesítő munkatársat keresünk Baranya-Fejér-Veszprém megyék területre.

Milyen feladataid lesznek?

  • a kijelölt földrajzi területen lévő új, potenciális ügyfelek felkutatása, folyamatos ügyfélkör bővítés meghatározott túraterv alapján
  • vállalat által meghatározott és elvárt területi célok teljesítése, területfejlesztés, akvizíció
  • gáz és áram termékek értékesítése, szerződéses feltételek tárgyalása, ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása, értékesítés
  • a termékhez és a szerződéshez kapcsolódó kalkulációk elvégzése
  • szerződéskötés, ügyféladatbázis folyamatos frissítése, az ügyféllátogatásokból származó információk rögzítése a vállalati értékesítés támogatási rendszerben
  • a kitűzött értékesítési tervszámok folyamatos követése, riportkészítés
  • piaci információk folyamatos gyűjtése és rendszerezése a megfelelő csatornák felé, a versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • versenyképes fizetési csomagot, 13. havi bért, magas összegű cafetériát
  • munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket, vállalati autó és üzemanyagkártya (magáncélú használatra is), mobiltelefon, laptop
  • rugalmas munkaidőt home-office lehetőséggel
  • szakmai tréningeken való részvételt
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha rendelkezel…

  • 2-4 év B2B területen szerzett értékesítő tapasztalattal
  • legalább középfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód jellemez

Előnyt jelent, ha…

  •  iparági tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye:

Veszprém – Fejér - Baranya megyék, ideális esetben Veszprém/Fejér/Baranya/Pest megyei vagy budapesti lakóhelyről látható el

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi feületen keresztül. Várjuk jelentkezésedet!